Showing 1–12 of 82 results

Jaudīgās Cub Cadet, Stiga, Solo by Al-Ko, Stihl mauriņa pļaujmašīnas

Mauriņa pļaujmašīnas no vadošajiem jaudīgas dārza un meža tehnikas ražotājiem, Stiga, Cub Cadet, Al-Ko, Solo by Al-Ko un citiem. Zāles pļaujmašīnas ar nopļautā zāliena savācējgrozu un sānu izmešanu. Iegādājoties savu jauno mauriņa pļaujmašīnu pievērs uzmanību tās funkcionalitātei. Izvēloties zāles pļaujmašīnu ar pašgājēja funkciju zāles pļaušanas darbi kļūs krietni vieglāki un raitāki, jo smagāko darbu pļaujmašīnas dzīšanu uz priekšu, tā paveiks pati.

Dārza tehnikas ekspertu ieteikums - iegādājoties mauriņa pļaujmašīnu

Iegādājoties jaunu zāles pļaujmašīnu pievērsiet uzmanību sekojošiem parametriem:

Dzinēja jauda: būtiskākais parametrs veiksmīgas izvēles veikšanai! Izvēloties kādu no Stiga, Stihl, Cub Cadet vai kāda cita ražotāja pļaujmašīnām pievērs uzmanību tās piedziņas veidam, benzīna dzinēja, elektromotora vai akumulatora. Izvēloties pļaujmašīnu ar benzīna iekšdedzes dzinēju pļaujmašīnas specifikācijā pievērs uzmanību dzinēja tilpumam kas apzīmēts ar cm³.

Pļaušanas platums: lai mauriņa iekopšanai nebūtu jāvelta visa vasara izvēlies pļaujmašīnu ar maksimāli lielāku pļaušanas platumu! Veicot izvēli vērts paturēt prātā sava īpašuma īpatnības, vārtiņu platumu, dobju platumu un citas nianses lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem uzsākot darbu ar jauno pļaujmašīnu.

Komforta aprīkojums: mauriņa pļaujmašīnas dzinēja jauda un pļaušanas platums ir ļoti būtiski šīs iekārtas parametri! Tomēr nevar aizmirst par komfortu darba gaitā, tāpēc iesakām izvēlēties pļaujmašīnas ar pašgājēja funkciju, pašgājēja funkciju un ātruma variatoru, akumulatora startu. Izvēloties zāles pļaujmašīnu ar kādu no šīm komforta funkcijām mauriņa iekopšana vairs nebūs smags darbs!