Nekategorizēts

Zāles pļāvēji dārza traktori

Zāles pļāvēji dārza traktori

Dārza traktori zāles pļāvēji

Mauriņa traktors, jeb zāles pļāvējs dārza traktors ir viens no efektīvākajiem un neaizvietojamajiem rīkiem mauriņa pļaušanas darbos.
Mūsdienu dārza traktori ir aprīkoti ar jaudīgiem Kohler, Kawasaki, Loncin, Honda un citu ražotāju benzīna dzinējiem.
Par atpazīstamākajiem un kvalitatīvākajiem mauriņa traktoriem uzskata Cub Cadet, Stiga, Solo by Al-Ko un stihl ražoto dārza tehniku.
Šo zīmola tehnika ir aprīkota ar kvalitatīvu un konstruktīvi spēcīgu pļaušanas mehānismu, kā arī hidrostatisko transmisiju.

Kā izvēlēties labāko mauriņa dārza traktoru?

Pirms mauriņa traktora iegādes ir vērts apkopot sava īpašuma zāliena īpatnības.
Iegādājoties zāles pļāvēju piemājas zāliena pļaušanas darbiem nebūt nav nepieciešams pirkt dārgāko un jaudīgāko modeli kāds pieejams.
Lai pirkums tiešām būtu pareizais pirms tā veikšanas iesakām salīdzināt dažādus parametrus, kā dzinēja jaudu, transmisijas veidu, pļaušanas mehānisma platumu un tā funkcionalitāti.

Solo by Al-Ko mauriņa traktori

Kādi ir populārākie dārza traktori 2023.gadā?

Nemainīgi jau vairākus gadus pēc kārtas par populārāko mauriņa traktoru droši var saukt traktoru cenas diapazonā no 2500.00 EUR līdz 5000.00 EUR ar hidrostatisko transmisiju un sānu izmešanu.
Lūk ieskatam pērnā gada populārāko traktoru saraksts:

  1.

 • Dārza traktors zāles pļāvējs Northfield GGP SD 98
 • 2.

 • Dārza traktors zāles pļāvējs Solo by Al-Ko T22-111.7 HDS-A V2 Comfort Pro
 • 3.

 • Dārza traktors zāles pļāvējs Cub Cadet LT1 NS92
 • 4.

 • Dārza traktors zāles pļāvējs Cub Cadet XT1 OS107
 • 5.

 • Dārza traktors zāles pļāvējs Cub Cadet XT2 PS107

Dārza traktora komforta aprīkojums!

Zāliena iekopšanai, ne vienmēr jābūt smagam un nogurdinošam darbam. Iegādājoties, kādu no Cub Cadet LT vai XT sērijas mauriņa traktoriem jau standarta aprīkojumā, jūs saņemsiet.
Komforta krēslu kas saudzēs traktora operatora muguru, darba apgaismojumu darba krēslā, hidrostatiskā transmisija – darbojas gluži, kā automašīnas automātiskā “kārba”, dzērienu turētājs atspirdzinošiem dzērieniem zāles pļaušanas darbiem tveicē!

Aplūko agrolatvija plašo Cub Cadet, Stiga, Solo by Al-Ko mauriņa traktoru sortimentu.
Lai atvieglotu pareizā traktora izvēli, liec lietā pieejamos filtrus kur iespējams atlasīt sev tīkamo tehnikas zīmolu, jaudu, komforta aprīkojumu, darba platumu un citus labumus!

Komerciālās sērijas zāles pļaušanas tehnika

Gaidījumā, ja jūsu īpašuma zāliena platība pārsniedz 10 000 m2 iesakām izvēlēties kādu no Cub Cadet zīmola nulles pagrieziena raideriem.
Šī zāles pļaušanas tehnika ir ievērojami produktīvāka par standarta mauriņa traktoriem ar sānu izmešanu un savācējgrozu!