Pirkuma apmaksas informācija

Apmaksājiet pirkumu uzreiz vai pa daļām

Apmaksas veikšana ar bankas pārskaitījumu:

Pēc pasūtījuma noformēšanas, uz Jūsu e-pasta adresi tiks nosūtīts avansa rēķins (priekšapmaksas rēķins), kuru nepieciešams apmaksāt līdz Jūsu pasūtījuma piegādei.
Savukārt, piegādes brīdī kopā ar Jūsu pasūtījumu Jūs saņemsiet pavadzīmi. Maksājuma noformēšanas brīdī, ”maksājuma mērķis” ailē, lūdzu, norādiet Jūsu pasūtījuma numuru (piem.: #123456).

UZMANĪBU: Veicot pasūtījuma apmaksu, lūdzam maksājuma mērķī norādīt pasūtījuma numuru un priekšapmaksas rēķina numuru! Nenorādot rēķina numuru maksājuma apstrāde var aizkavēties.

Apmaksas veikšana ar skaidru naudu:

Pasūtījumu iespējams apmaksāt ar skaidru naudu, tā saņemšanas brīdī noliktavā.
Apmaksas metode iespējama tikai precei kas iepriekš pasūtīta mājas lapā, bet nav speciāli jāpasūta no piegādātāja.

Apmaksas veikšana ar līzinga kompānijas starpniecību:

Aizdevumu no 70 € līdz 10 000 €
Ar aizdevuma atmaksas laiku līdz 72 mēnešiem;
Pirkumiem līdz 1 400.00 € pirmā iemaksa ir 0%, pirkumiem virs 1 400.00 € pirmā iemaksa 10% apmērā atbilstoši LR normatīvajiem aktiem;
Līzinga pakalpojumus var saņemt Latvijas Republikas pilsonis/nepilsonis, kā arī ārvalstu pilsonis ar derīgu uzturēšanās atļauju LR;
Līzinga pakalpojumus var saņemt personas vecumā no 18 līdz 70 gadiem ar regulāriem, pierādāmiem ikmēneša ienākumiem un pozitīvu kredītvēsturi.
Kredīta noformēšanai nepieciešama derīga pase vai ID karte.

Nepieciešamības gadījumā iespējams atgriezt aizdevumu pirms līguma termiņa beigām, maksājot procentus tikai par faktiski izmantoto aizdevuma termiņu.
Līzingu var atmaksāt, nemaksājot procentus par neizmantoto aizdevuma periodu.
Līzinga aprēķins, kas ir norādīts pie katras preces, ir aptuvens un var atšķirties no precīziem aprēķiniem, veicot līguma noformēšanu

Aizpildiet pieteikumu un parakstiet līgumu attālināti. Piedāvājums tikai prīvatpersonām!