Jaudīgākā Cub Cadet, Stiga, Solo by Al-Ko, Lumag sniega tīrīšanas tehnika

Sniega frēzes - pūtēji no vadošajiem jaudīgas dārza un meža tehnikas ražotājiem, Stiga, Cub Cadet, Solo by Al-Ko, Lumag, Scheppach, MTD un citiem. Sniega frēzes ar mehānisko un hidrostatisko transmisiju. Izvēloties sniega frēzi, pūtēju ar hidrostatisko transmisiju sniega tīrīšanas process ir ievērojami komfortablāks, sniega tīrītāja vadība uz priekšu un atpakaļgaitā ar vienas sviras palīdzību.

Dārza tehnikas ekspertu ieteikums - iegādājoties sniega pūtēju

Iegādājoties jaunu sniega frēzi vērts pievērst uzmanību sekojošiem parametriem:

Dzinēja jauda: ļoti svarīgs parametrs kam jāpievērš uzmanību pirms sniega pūtēja iegādes. Jo augstāka sniega frēzes dzinēja jauda, jo blīvāku, smagāku sniega masu iekārta spēs safrēzēt. Dzinēja jauda arī attiecināma uz sniega izmešanas tāluma parametru, jo tas atkarīgs no iekārtas kopējās jaudas.

Darba platums: svarīgs, jo tas nosaka, kādu sniega daudzumu vari vienā reizē noņemt. Ja Jūsu īpašumā ir šauras ietves vai vārti, ieteicams izvēlēties sniega pūtēju ar piemērotu platumu, kas atbilst konkrētā īpašuma parametriem.

Komforta aprīkojums: sniega tīrīšanas iekārtas pieejamas ar dažādu pakāpju un konfigurācijas komforta aprīkojumu. Lai nodrošinātu komfortablu un patīkamu darbu gaitu, sniega pūtēji frēzes, tiek aprīkotas ar apsildāmiem rokturiem, LED diožu darba apgaismojumu, akumulatora startēšanu, elektrisko 230V startēšanu, elektrisko sniega deflektora un izmetēja šahtas vadību.

Sniega tīrīšanai lieliski noderēs arī motorizēta slota. Aplūko visu iekārtu sortimentu kategorijā: Motorizētas slotas