agrolatvija dārza meža tehnika solo al ko cub cadet stiga tym traktori

AGROLATVIJA – DĀRZA UN MEŽA TEHNIKA

Dārza tehnika, dārzkopības nozares profesionāļiem un dārza darbu entuziastiem!

Dārza tehnika un dārza darbu aprīkojums no pasaulē vadošajiem dārza tehnikas ražotājiem, kā Cub Cadet, Stiga, Solo by Al-Ko, Lumag, Scheppach, MTD un citiem.
Plašs zāliena kopšanas tehnikas sortiments mauriņa pļaujmašīnas, zāliena aeratori – skarifikatori, zāles pļāvēji traktori un trimmeri, krūmgrieži ar benzīna dzinēja, elektromotora vai akumulatora piedziņu.

Lai puķu dobes dārzā vienmēr būtu skaists un mauriņš zaļš, nedrīkst aizmirst par pienācīgu laistīšanas sistēmu uzstādīšanu.
Aplūko plašo Gardena zīmola laistīšanas piederumu sortimentu un uztici dārza laistīšanu automatizētajām sistēmām.
Tās ņemot vērā gaisa mitrumu, nokrišņu daudzumu un gaisa temperatūru pilnībā automātiski veiks dārza laistīšanas darbus.

Hobija un profesionāla līmeņa malkas sagatavošanas tehnika no Scheppach, Lumag un citiem ražotājiem.
Hidrauliskie profesionālie malkas skaldītāji, malkas ripzāģi un profesionālie malkas zāģi skaldītāji liela malkas apjoma sagatavošanai.

GATAVS DARBAM PROGRAMMA – Agrolatvija saviem klientiem piedāvā iegādāties visa veida dārza tehniku jau sagatavotu darbam!
Tas nozīmē, ka pirkuma piegādes brīdī, Jūs to saņemsiet jau ar dzinēja eļļu līmenī un degvielu bākā!

PĒC GARANTIJAS SERVISS – Dārza un meža tehnika kas iegādāta AGROLATVIJA tiek nodrošināta ar pēc garantijas servisu un tehnikas pirms sezonas apkopēm!
Vairāk informācijas par pēc garantijas servisu lasiet: Garantija un serviss