Labākie Cub Cadet, EGO Power+, Ariens, Stiga nulles pagrieziena traktori

Nulles pagrieziena zāles pļāvēji traktori no vadošajiem jaudīgas dārza tehnikas ražotājiem, Stiga, Cub Cadet, EGO Power+, Ariens un citiem. Nulles pagrieziena traktori, pateicoties savai unikālajai bagija tipa uzbūvei un pļaušanas mehānismam ir ideāli piemēroti īpaši lielu platību iekopšanai. Cub-Cadet, Stiga, Toro, Ariens nulles apgrieziena mauriņa traktori ir aprīkoti ar vieniem no jaudīgākajiem Kawasaki, Kohler, Briggs & Stratton vai Loncin benzīna dzinējiem.

Dārza tehnikas ekspertu ieteikums - iegādājoties nulles pagrieziena traktoru

Veicot jauna nulles pagrieziena traktora iegādi īpašu uzmanību pievērs sekojošiem iekārtas parametriem:

Dzinēja jauda: viens no būtiskākajiem parametriem iegādājoties jaunu traktoru! Lai traktors kalpotu ilgi un nevainojami, jau sākotnēji jāsaprot kopējo pļaujamo platību apmērs un reljefa īpatnības. Izvēloties traktoru lauku īpašumam kurā aktīva rosība norit vien brīvdienās vai retāk, ieteicams izvēlēties traktoru ar vismaz divu cilindru benzīna dzinēju un vismaz 20 zirgspēkiem. Savukārt, ja pļaušanas darbi veicami īpašumā kurā uzturaties regulāri droši var izvēlēties arī kādu mazākas jaudas zero turn traktoru.

Pļaušanas mehānisms: traktori ir pieejami ar dažāda platuma (no 107 cm līdz 152 cm) un funkcionalitātes pļaušanas mehānismiem. Vairumam nulles pagrieziena traktoriem uzstādītie pļaušanas mehānismi paredzēti trīs pļaušanas režīmiem. Pļaujot garu zālienu, pļavu ar sānu izmešanu, piemājas mauriņu mulčēšanas režīmā. Trešais režīm ir zāles pļaušana savācot, to savācējagrozā.

Komforta aprīkojums: dārza traktora pļaušanas mehānisma platums un dzinēja jauda ir vieni no nozīmīgākajiem, šo iekārtu parametriem! Tomēr nedrīkst aizmirst arī par komfortu veicot mauriņa sakopšanas darbus. Lai zāles pļaušanas process būtu baudāms, vairums traktori aprīkoti ar dzērienu turētāju, komforta krēslu, LED darba apgaismojumu, kruīza kontroli un pat digitālo instrumentu paneli!