Cub Cadet zīmols ir labi atpazīstam ar nepārprotami augsto kvalitāti un inovatīvajiem risinājumiem dārza kopšanas tehnikas ražošanā.
Pateicoties vairāku gadu desmitiem uzkārtajai pieredzei, dārza tehnikas ražošanā.
Šis Amerikāņu zīmols jau labu laiku, kā ierindojies Top 5 atpazīstamāko dārza tehnikas zīmolu sarakstā.

Augstie Cub Cadet zīmola kvalitātes standarti un izmantoto materiālu kvalitāte ražošanas procesā patīkami pārsteidz ikvienu lietotāju.
Produktu sortimentā atrodama, kā profesionāla dārzkopības nozares ekspertiem piemērota tehnika, tā arī dārza darbu entuziastiem piemērotas iekārtas.

Īpaši vērts pievērst uzmanību, jaudīgajai Cub Cadet zāliena kopšanas tehnikai, mauriņa traktoriem, nulles pagrieziena traktoriem un pļaujmašīnā.

Mauriņa traktori zāles pļāvēji:
Šī zāliena kopšanas tehnika pieejama trīs līmeņu LR, LT, XT lietotājiem.

LR sērijas zāles pļaušanas tehnika piemērota mazdārziņu mauriņa iekopšanai, jo jau izstrādes laikā, tā piemērota īpaši maza izmēra mauriņiem.
Lai arī traktori ir ievērojami mazāka izmēra un jaudas, kā augstāka līmeņa tehnika, pateicoties saviem kompaktajiem izmēriem, tā ir unikāla un funkcionāla vietās kur lielāka tehnika nespēs pilnvērtīgi paveikt darbu.

LT zāles pļāvēji traktori radīti vidēji lielu piemājas mauriņu un lauku viensētās zāliena sakopšanas darbiem. Šīs sērijas traktori aprīkoti ar viena cilindra, piespiedu eļļošanas benzīna dzinējiem.
Pieejami ar trīs pļaušanas režīmiem sānu izmešanu, aizmugures izmešanu, mulčēšanu vai savākšanu grozā. Tehnika aprīkota ar darba apgaismojum lai darbi varētu turpināties arī laikā kad sācis krēslot.

XT dārza traktori būs, ne vien lieliski palīgi mauriņa iekopšanā, bet arī citu dārza darbu veikšanā. Kā piemēram dārza piekabes vilkšanā, sniega tīrīšanā, kā arī citu saimniecības ikdienas uzkopšanas un apsaimniekošanas darbu paveikšanai. Šīs tehnikas vienības ir aprīkotas ar ievērojami lielākas jaudas, divu cilindru benzīna dzinējiem, kas nebaidīsies paveikt arī kādu smagāku darbu. Laikam ejot un tehnoloģijām attīstoties arī šajās iekārtas ir jūtama mūsdienu tehnil