Segway Navimow zāles pļāvēji mauriņa roboti

Bezvadu zāles pļāvēji roboti Segway Navimow paredzēti līdz 3 000 m² lielu mauriņu iekopšanai. Pateicoties novatoriskajai tehnoloģijai, izmantojot jaunos Navimow robotus, perimetra vadi vairs nav nepieciešami. Pateicoties integrētajai mākslīgā intelekta tehnoloģijai navimow, ne vien atpazīst jau iepriekš zināmus šķēršļus, bet arī nemitīgi mācās veicot zāles pļaušanas darbus.

Dārza tehnikas ekspertu ieteikums - iegādājoties bezvadu zāles pļāvēju robotu

Iegādājoties Navimow zāle spļāvēju robotu vērts īpašu uzmanību pievērst sekojošiem parametriem:

Akumulatora tilpums: šis parametrs nosaka cik ilgs būs darba cikls līdz nākošajai uzlādes veikšnai. Vērts iegaumēt, ka akumulatora izlādes laiks atkarīgs arī no pļaujamās platība zāliena blīvuma. Jo zāliens ir blīvāks, jo lielāka jauda tiek patērēta, tā pļaušanai.

Kartēšanas iespējas: navimow H sērijas robotu pļaujamās teritorijas kartēšana ir īpaši elementāra. Segway izstrādājuši robota konfigurācijas aplikāciju, kurā iespējams veikt pļaujamās teritorijas kartēšanu un tās korekcijas. Pļaujamo teritoriju iespējams sadalīt vairākos sektoros.

Drošība risinājumi: ņemot vērā iekārtas nelielos izmērus vērts īpašu uzmanību pievērst kādus drošības risinājumus ražotājs integrējis iekārtā lai to pasargātu no garnadžiem. Navimow roboti aprīkot ar pretzābības aizsardzību, signalizāciju kā arī GPS izsekošanu.